top of page

Shared Interests Group

Public·11 members

Ostatni Z NasMC Silk po raz kolejny zaskakuje nas swoimi stylem, umiejętnościami i barwnym storytellingiem. Jednak stworzenie historii pełnej metafor i nawiązań do twórczości Stanisława Lema to dopiero początek. MC Silk zajął się także produkcją i postprodukcją video, co jest rzadko spotykaną praktyką wśród twórców muzycznych. Wynikiem tego jest niesamowicie klimatyczny, spójny i kompletny videoklip, którego powstaniem artysta zajął się od pierwszej do ostatniej minuty.
Ostatni z nasABBY - nie kupuje tej postaci. I nie, że mam coś przeciwko temu że jest kobietą ( dlaczego bym miał mieć? ). Nie że jest koksem - chociaż jako osobą która jest aktywna i chodziła na siłownie, trudno mi uwierzyć że w czasach pandemii, wszelakich braków żywnościowych - Abby po śmierci ojca, postanowiła jeść steki i zrobić z siebie pudziana 2.0. i spędźić ostatnie pięć lat na paker-hali. Ale ok, nie o tym. Nie kupuje jej zemsty, nie kupuje że po śmierci ojca jedyne co chciała to znaleść mordercę swojego ojca. Ojciec Abby należał do świetlików, to nie była bezstronna osoba która niczym Teresa z Kalkuty leczyła chorych i szukała szczepionki na grzyba. Należała do zgrupowania które zabijało, które chciało odstrzelić Joela za to że przyprowadził do nich Ellie - gdzie 50 innych świetlików chciało zabić ( z ich perspektywy) człowieka który im nic nie zrobił. Abby dlaczego? Ja nie rozumiem.


- Zagraliśmy w tych meczach słabo, ale ogółem na naszych ostatnich wynikach odbił się ciężki okres treningowy. Trener tak ustanowił nam program treningów, by świeżość przyszła na te najważniejsze mecze w Fazie Finałowej Superligi. Oczywiście nie odpuszczaliśmy i w każdym meczu graliśmy o zwycięstwo, ale odbiło się to na naszych wynikach - stwierdza Michał Peret.


- Nie wracamy do tej wysokiej porażki z Wisłą. Podchodzimy do tematu mega poważnie, bo to nasz ostatni sprawdzian przed meczami z Gwardią, a walka o medale w Superlidze jest dla nas priorytetem. Nie oznacza to jednak, że z Wisłą nie zagramy o wygraną - kończy.


Astronomowie z Laboratorium Napędu Odrzutowego NASA policzyli, że jej okres orbitalny wynosi 50 tys. lat. To oznacza, że kiedy po raz ostatni obiekt ten znajdował się w pobliżu Ziemi, panowała na niej epoka lodowcowa.


Tradycyjnie już w okresie Wszystkich Świętych wspominamy osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy odeszły z tego świata. Niestety zmarło wielu zasłużonych dla regionu ludzi, którzy zostawili po sobie niezwykle osiągnięcia oraz pogrążone w smutku rodziny.


Ostatni komunikat Polskiego Radia: Halo, halo. Czy nas słyszycie? To nasz ostatni komunikat. Dziś wojska niemieckie wkroczyły do Warszawy. Braterskie pozdrowienia przesyłamy żołnierzom walczącym na Helu i wszystkim walczącym, gdziekolwiek się jeszcze znajdują. Jeszcze Polska nie zginęła! Niech żyje Polska!


Oprócz głównych spikerów do mikrofonu podchodzili wszyscy obecni wówczas w pracy radiowcy. Każdy chciał się pożegnać ze słuchaczami. Po wszystkim nadano "Mazurka Dąbrowskiego" i "Warszawiankę". To był ostatni głos walczącej Warszawy.


Obrońca Śląska Wrocław Piotr Celeban przed meczem z Cracovią w 16. kolejce piłkarskiej ekstraklasy przyznał, że jeżeli chcą myśleć o pierwszej ósemce, muszą to spotkanie wygrać. - To dla nas ostatni dzwonek, mecz za sześć punktów - dodał.


Prezentem na ostatni moment może być też coś czego nie kupimy sobie sami, bo zawsze szkoda nam pieniędzy. Przykładem takiej rzeczy jest porządny, drewniany kufel, który wykończony jest w środku stalą nierdzewną. Nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, przez co rewelacyjnie nadaje się na oryginalny prezent!


Wrzesień, rok 2013. Joel Miller, samotny ojciec bardzo późno wraca do domu, gdzie czekała na niego jego córka Sarah. Ta, z okazji jego urodzin, daje mu zegarek. Sarah kładzie się spać, lecz budzi ją, dzwonek telefonu. Okazuje się, że jest to wujek Tommy, który chce rozmawiać z Joelem. Sara, szuka Joela, po całym domu, i znajduje go, jak wchodzi do domu. Za nim, wchodzi biegacz, którego mężczyzna zabija. Oboje, wychodzą przed dom, gdzie czeka na nich Tommy. Wszyscy wchodzą do jego samochodu, i próbują opuścić miasteczko. Główna droga, zostaje zablokowana, więc próbują znaleźć inny sposób. Dochodzi jednak do wypadku samochodowego, w wyniku którego Sarah, została poważnie ranna w nogę. Tommy, i Joel z Sarah, na rękach, starają się dotrzeć poza miasto. W pewnym momencie, atakuje ich horda biegaczy. Tommy, każe Joelowi i Sarah, biec dalej, podczas gdy on zatrzymuje zarażonych. Ojciec i córka wybiegają, poza miasto, gdzie zostają zaatakowani, przez kilka biegaczy. Ratuje ich żołnierz, który jednak dostaje rozkaz, zastrzelenia wszystkich, którzy mogą być chorzy. Otwiera ogień, do Joela i Sarah. Życie Joela, ratuje Tommy, który w ostatniej chwili zastrzelił żołnierza. Joel, nie został trafiony, lecz Sarah została trafiona w brzuch. Mimo próby, Joela, dziewczynka umiera na jego rękach.


Joel i Ellie udają się do miasteczka Lincoln w Massachusetts. Planem Joela, jest znalezienie jego drugiego wspólnika - Billa, i poprosić go o samochód. Następnie samochodem chciał się udać do Jackson, gdzie ostatnio widziano Tommy'ego, który był ze Świetlikami, i mógł wiedzieć, gdzie można je znaleźć. W Lincoln, Joel i Ellie powoli zaczynają nawiązywać ze sobą przyjazną relację, choć Joel dalej stara się być neutralny wobec Ellie. W mieście, Joel i Ellie napotykają kilka biegaczy i klikaczy oraz wiele płapek Billa. Joel wchodząc do opuszczonego magazynu, zostaje powieszony na nodze, przez jedną z nich. Ellie stara się uwolnić mężczyznę, podczas gdy on ją osłania przed zarażonymi. W końcu Joel spada na Ziemię, i zostaje uratowany przez Billa. Cała trójka ucieka przed zarażonymi, do kryjówki Billa. Ellie, podziękowała Billowi, i chciała się przedstawić, lecz ten przykuł ją do rury. Następnie zaczął sprawdzać, czy Joel został ugryziony. Ellie, wyrywa rurę, przyczepioną do ściany i prawie łamie rękę Billa. Gdy atmosfera się rozluźnia, Joel prosi Billego o samochód. Ten jednak, informuje go, że nie ma on samochodu, lecz wie gdzie można znaleźć sprawny akumulator, który można zamontować, do w miarę sprawnego samochodu. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page